znaki bezpieczeństwa opinie

znaki bezpieczeństwa opinie

Specjalizujemy się w produkcji znaków bezpieczeństwa od 25 lat. Ogromne doświadczenie naszej firmy owocuje jakością produkowanego przez nas asortymentu. Zajmujemy się produkcją znaków korzystając z surowców najwyższej jakości, spełniając wszelkie możliwe normy.

Od długiego czasu, jako jedna z nielicznych marek na rynku, używamy nowatorskich i ulepszonych produktów fotoluminescencyjnych. Przy produkowaniu posługujemy się nowej generacji ploterami. Znaki drukowane są na folii oraz na na płycie fotoluminescencyjnej. Dzięki temu produkowane przez nas znaki są dobrze dostrzegalne przy słabym świetle , na co znaczący wpływ ma specjalna farba, która pokrywa powierzchnię i zawiera pigment emitujący światło. Znaki należy ochraniać przed uszkodzeniami mechanicznymi, które mogą naruszyć ich powierzchnię przez naderwanie świecącego materiału.

W naszej ofercie zobaczą Państwo wiele rodzajów znaków bezpieczeństwa, jak na przykład znaki bezpieczeństwa drogowego, ewakuacyjne i przeciwpożarowe. Znaki te poprzez ujednolicone oznaczenia, naklejki bhp opinie dają gwarancję bezpieczeństwa dzięki informowaniu osób o zasadach i występujących zagrożeniach powiązanych z konkretnym terenem. Wszystkie produkowane przez naszą firmę znaki bezpieczeństwa spełniają wszelkie narzucane normy, zatwierdzone w rozporządzeniu Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji w sprawie wyrobów, które służą ochronie życia, mienia i zdrowia, a także bezpieczeństwa publicznego. Przestrzegamy wszelkich zasad wydawania i dopuszczania tych produktów do użytku publicznego.

W naszym asortymencie widnieją również znaki bezpieczeństwa i higieny pracy, które spełniają wymagania ,które stawia Unia Europejska, oraz które są zgodne z przepisami Państwowej Agencji Pracy, wykonane przez naszych ekspertów, solidne i łatwe w montażu.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą znaków bezpieczeństwa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.